Експертна оцінка вартості основних засобів

Експертна оцінка вартості основних засобів – це можливість визначити комплексно вартість повного переліку майна, що знаходиться на балансі певного підприємства. Із цим допомагає www.khoriv.kiev.ua компанія Хорив.

Яке майно може бути на балансі або в активах компанії? Це можуть бути автотранспортні засоби, комп’ютерна і офісна техніка, побутове і господарське обладнання, нерухомість, цінні папери, інтелектуальна власність і різноманітне програмне забезпечення, земельні ділянки і нежитлові приміщення, а також багато іншого.

Все це майно, що приведене в приклад вище, має свою вартість, що визначається із урахуванням індексації на фізичний і моральний стан. Але це не залишкова вартість, що зазначається в бухгалтерії або можливо якась інша. Це саме ринкова вартість.

Важливо! Незалежна експертна оцінка нерухомості в місті Києві та області проводиться незалежними експертами, що мають необхідний перелік документів. Такий список ліцензій має бути підшитий до звіту про експертну оцінку.

Оцінка і переоцінка вартості основних засобів – скільки коштує та інше!

Сказати скільки коштує оцінка основних засобів, дуже складно. Немає середньої ціни на даний вид робіт. Потрібно спочатку подивитись весь перелік майна, що потребує оцінювання незалежним експертом.

Компанія «Хорив», що надає послуги в сфері експертної оцінки і експертизи, допомогла нам розібратися в тому, коли ж потрібна нам така робота. Переоцінка вартості основних фондів потрібна для бухгалтерського обліку. А от визначення вартості такого майна частіше за все замовляють для внесення до статутного капіталу підприємства, що теж є поширеним явищем.

Якщо в переліку є автомобілі, то Вам потрібно окремо підготувати свідоцтва про реєстрацію кожного колісного транспортного засобу. Також підготуйте фотографії автомобілів і обов’язково сфотографуйте пробіг кожної одиниці техніки.

Переди виконанням такої роботи, спочатку укладається договір, що підписується сторонами: виконавцем і замовником. Інколи до договору можуть бути залучені треті сторони, що зацікавлені в чесному оцінюванні власності.

Дізнавайтесь багато цікавої і потрібної інформації щодо даної послуги http://www.khoriv.kiev.ua/nezavisimaya-ocenka/ocenka-osnovnyh-sredstv/. Експерти компанії «Хорив» підготували статтю, що розкриває всі основні аспекти даної роботи на практиці. Тільки перевірена і необхідна інформація, ніякої води.

Джерело: оценка-киев.укр

Separator image Опубликовано в розделе Карьера.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *