Обстеження органів сечостатевої системи у чоловіків в клініці «Urologist VALETSKYI» — кілька симптомів, при яких слід скористатися послугою УЗД

Урологічні захворювання — це різні за характеристиками і походженням патології сечостатевих органів. До таких хвороб відносять різні травми, ураження токсичного характеру, запальні процеси і вроджені особливості, які заважають чоловікам вести повноцінне життя. Щоб не допустити виникнення патологій, потрібно регулярно проходити огляд у фахівця-уролога.

Уролог задіє декілька стандартних процедур визначення наявності хвороби. Одна з них — УЗД. Своєчасна ультразвукова діагностика допоможе виявити проблему на ранній стадії розвитку і вчасно застосувати медикаментозне лікування, якщо воно допустиме. На УЗД доктор з легкістю виявить такі поширені захворювання як простатит, аденома простати, сечокам’яну хворобу та інші, більш детально: https://urology.lviv.ua/diagnostika/uzd/.

ультразвукова дiгностика - https://urology.lviv.ua/

Дослідженням органів сечостатевої системи у чоловіків займаються в клініці «Urologist VALETSKYI». Тут задіють інноваційне обладнання з високою точністю результатів. У медичному центрі пропонують сучасні методи лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, простатиту, імпотенції і багатьох інших патологій.

За яких симптомів може знадобитися ультразвукова діагностика

Часто чоловіки ігнорують сигнали організму і це стає причиною ускладнення хвороби. Якщо ви помітили у себе один або декілька з наступних проявів хвороб органів малого таза, не затягуйте з походом до фахівця:

  1. Порушення статевого потягу. Зниження лібідо може бути результатом простатиту чи інших захворювань, а також гормональних проблем. Для більш точного визначення причини зниження еректильної функції, необхідна ультразвукова діагностика і здача аналізів крові і сечі.
  2. Біль під час сечовиділення. Це може бути як причиною інфекції, так і сечокам’яної хвороби. Такий біль ні в якому разі не можна терпіти. Як тільки відчули перший дискомфорт при походах в туалет, звертайтеся до уролога.
  3. Біль внизу живота або в статевих органах. Один з яскравих симптомів, який говорить про стовідсоткові проблеми з сечовим міхуром, органами калитки або простатою.
  4. Відхилення в аналізах. Якщо ви вже були у фахівця, вас направили на аналізи і в них виявили неточності, для повноти картини знадобиться УЗД.

При виявленні одного з наведених вище симптому, звертайтеся до уролога клініки «Urologist VALETSKYI». Вам нададуть оперативну допомогу у вигляді діагностики та медикаментозного лікування. Якщо знадобиться хірургічне втручання, його проведуть малоінвазивним способом і вже через декілька днів ви зможете насолоджуватись життям без болю та інших неприємних відчуттів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *