Де навчитися танцювати?

Існує кілька факторів, які необхідно враховувати при виборі школи танців або танцювальної студії. Якщо ви новачок, то вам необхідна студія танців, де проводяться заняття танцями для початківців. Якщо ви вже просунутий танцюрист, то вам необхідні заняття танцями більш складного рівня. Для того щоб зрозуміти, яка саме школа танців вам більше підійде, перш за все, задайте собі дуже важливе питання: Для чого саме вам потрібні заняття танцями? На це питання існує три найбільш поширених відповіді.

  • Для активного відпочинку і веселого проведення часу.
  • Для тренування тіла з метою зміцнення здоров’я.
  • Для докладного вивчення танцювальної техніки з подальшою участю в танцювальних конкурсах, з кінцевою метою вийти на професійний рівень.

Ясне розуміння мотивації допоможе вам розібратися в пропозиціях, якими рясніють рекламні оголошення численних танцювальних шкіл та студій в Львові. Далі складіть для себе список, в якому будуть студії танців, найбільш зручні за своїм розташуванням і з відповідною вам стильової спрямованістю. Відвідайте ці студії танців і задайте викладачам або менеджерам такі питання:

  1. Який основний філософської лінії дотримується ця студія танців? Це найважливіше питання, і його слід задати в першу чергу. Якщо ви знаєте, чого саме хоче домогтися дана школа танців від своїх студентів, то вам неважко буде порівняти свої цілі з цілями цієї студії. Наприклад, якщо ви плануєте коли-небудь навчитися танцювати як професійний танцюрист, вам краще всього вибрати студію танців, яка бере участь в танцювальних конкурсах і фестивалях і орієнтована на серйозне навчання танцювальної техніки.
  2. Які стилі та програми пропонує ця студія танців? Запитайте, в яких стилях і напрямках проводяться заняття танцями. Дізнайтеся також тривалість уроку і рівень в цікавій для вас групі.
  3. Який професійний рівень педагогів? Це питання особливо важливе, тому що не кожен хороший танцюрист може бути хорошим учителем. Викладацька практика педагога не менш важлива, ніж його досвід в якості професійного танцюриста.
  4. Скільки коштують заняття танцями в цій школі? Запитайте про систему оплати, яку пропонує школа танців. Не купуйтеся на занадто низьку ціну — якщо звичайно ви не звикли економити на якості. Але також остерігайтеся і занадто завищених цін, тому що професійний рівень студії танцю не завжди пропорційний їх розцінками. Для отримання попередньої інформації про школу танців відмінно підходить вебсайт, в наш час його має майже кожна студія танців в Львові. Але в будь-якому випадку для найбільш чіткого уявлення про заняття можна отримати тільки відвідавши цю школу танців https://one-life.lviv.ua/ особисто.

Після того як ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання, не погано було б подивитися танцювальний зал, в якому проходять заняття танцями. У висновку відвідайте пробне заняття, яке пропонує майже будь-яка школа танців. На пробному занятті ви побачите атмосферу, яка панує на занятті даного педагога, зверніть увагу на структуру уроку, рівень групи, професійні якості педагога і т.д.
В результаті всіх цих досліджень у вас виникне більш менш чітке уявлення про кожній школі танців. І вам не складе особливих труднощів зупинити свій вибір на найбільш придатною для вас студії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *